Hakkımızda

1

ÖZTÜRK ELEKTRİK ELEKTRONİK otomasyon sistemleri konusunda sektörünün eski, köklü ve önde gelen kuruluşlarından biridir. 1991 Yılında RAFET ÖZTÜRK tarafından Bursa’da kurulmuştur.

Üretim aşamasında, 36 yıllık bilgi birikiminin getirdiği uzmanlaşmış çalışanları ile en gelişmiş teknolojilere sahip makine ve ekipmanları kullanan, bünyesinde ISO 9001 – 2000 Kalite yönetim sistemini uygulayan, CE normlarına uygun üretim yapan bir kuruluştur. Bursa’ da kurulu bulunan 2000m2 üretim tesisinde ve mağazasında 35 çalışanı ile dünya markaları ile rekabet edebilecek bilgi birikimi ve teknoloji düzeyine ulaşmış, bunun devamlılığını sağlamak için sürekli gelişen ve yenilenen yapıyı sağlamış, kaliteli, güvenilir, verimli ve çevreye saygılı üretim yapmayı misyon edinmiş bir kuruluştur.   Firma bünyesinde kurulmuş üretim pazarlama ve montaj servis birimleriyle tüm Türkiye’ ye pazarlama yapan, yaygın montaj servis personeli ile 7 gün – 24 saat, ihtiyaç ve şartların uygun olması halinde mobil hizmet vermektedir. Kendi ürünlerinin yanında; Temsilciliğini yaptığı Toshiba Inverter Corporation, Toshiba  Ac Hız Kontrol Sürücüleri, Servo Motor Inverter, Phoenix Contact, Autonics Sensör & Controllers, Shihlin Electric, Kardeş Elektrik, HellermannTyton, Kraus Naimer, Iboco, Klauke, Schlegel, Greenlee, Efen, Mete Enerji, Ortaç, Pepperl+Fuchs, Fatek PLC sistemleri, Beijer operatör panelleri, Eae Pano, Emas, Cps Kablo Taşıyıcıları, Plastim, Öznur Kablo, Seval Kablo, Prysmian Kablo, Birtaş Kablo, General Elektrik şalt malzemeleri ile son kullanıcıya ulaşan, üretim aşamasında olduğu gibi hizmet noktasında da kaliteden asla taviz vermeyen, müşteri memnuniyetini firma kültürü haline getirmiş bir kuruluştur.

Özetle; ÖZTÜRK, sektöründe 36 yıllık deneyimi, müşteri memnuniyetine verdiği önem, temiz ve güvenilir montaj servis araçları ile sağladığı uygun ve sabit fiyatlar, kaliteli ürünler ve kesintisiz hizmet olarak ülkenin her köşesinde hizmet vermektedir.